A&M P8

ŞENTÜRK İŞİTME CİHAZLARI

İŞİTME CİHAZLARIMIZ

İşitme problemlerinin yaşam kalitenizi düşürmesine izin vermeyin! İşitme cihazları teknolojisinin ulaştığı son noktayı duyduğunuzda
kulaklarınıza inanamayacaksınız!

A&M XTM S P8

Kullanışlı bir işitme çözümü: XTM S P8, ​​kanıtlanmış odyolojik performans ve gizli bir BTE cihazında sorunsuz kullanım sunar. Geri bildirim önleme ve gürültü yönetimi teknolojisi ile donatılmış XTM S P8, ​​rahat bir işitme deneyimi sağlar. Küçük boyutu nedeniyle neredeyse hiç kimse onu giydiğinizi fark etmeyecektir.

A&M XTM M P8

XTM M P8, anatomik sınırlamalar olmaksızın her kulağa uyar. Ses seviyesini değiştirmenize ve işitme programları arasında geçiş yapmanıza olanak tanıyan yerleşik bir basmalı anahtarla birlikte gelen güvenilir ve güçlü bir işitme cihazıdır. Cihaz, geri bildirim önleme ve gürültü yönetimi teknolojisine sahiptir.

XTM P P8

Çok geniş bir işitme kaybı kapsamına sahip olan XTM P P8, istediğiniz seçeneklerle ihtiyacınız olan güce sahiptir. Muhafaza tasarımları onu sağlam ve güçlü bir işitme cihazı yapar. XTM P P8 ayrıca geri bildirim önleme, gürültü yönetimi teknolojisine sahiptir ve her durum için ihtiyacınız olan çözümü sunar.

A&M XTM XP P8

XTM XP P8 ileri dereceden ileri dereceye kadar işitme kaybı olan kişiler için ideal çözümdür: En çok ihtiyaç duyanlara daha fazla konuşmayı anlama, ses kalitesi ve kullanım rahatlığı sunarlar. Geri besleme önleme ve gürültü yönetimi gibi gelişmiş teknoloji ile XTM XP P8, kullanıcıların dünyalarıyla bağlantıda kalmaları için ihtiyaç duydukları işlevleri ve güçlendirmeyi sağlar.

XTM IF CIC P8

XTM IF CIC kulakta neredeyse görünmezdir. Farklı boylardaki esnek Klik Kolları ile rahat ve güvenli bir şekilde giyilebilirler. Bu kulak içi cihazların büyük bir avantajı, ilk seanstan sonra evinize götürebilmeniz ve laboratuvardan özel yapım bir kabuk beklemek zorunda kalmamanızdır. XTM IF CIC, geri bildirim önleme ve gürültü yönetimi gibi özellikleri sunar.

XTM RIC P8

Kulağınızın arkasına gizlenmiş XTM RIC P8, şık bir tasarımda yüksek işitme performansı sunar. Bu güçlü cihaz, küçük boyut ve yüksek performans arasındaki mükemmel dengedir. Tüm Klik Dome ve Klik Kollarla uyumludur ve birkaç farklı kulak kanalına uyar.