A&M P6

ŞENTÜRK İŞİTME CİHAZLARI

İŞİTME CİHAZLARIMIZ

İşitme problemlerinin yaşam kalitenizi düşürmesine izin vermeyin! İşitme cihazları teknolojisinin ulaştığı son noktayı duyduğunuzda
kulaklarınıza inanamayacaksınız!

A&M XTM S P6

Kullanışlı bir işitme çözümü: XTM S P6, kanıtlanmış odyolojik performans ve gizli bir BTE cihazında sorunsuz kullanım sunar. Geri bildirim önleme ve gürültü yönetimi teknolojisi ile donatılmış XTM S P6, rahat bir işitme deneyimi sağlar. Küçük boyutu nedeniyle neredeyse hiç kimse onu giydiğinizi fark etmeyecektir.

A&M XTM M P6

XTM M P6, anatomik sınırlamalar olmaksızın her kulağa uyar. Ses seviyesini değiştirmenize ve işitme programları arasında geçiş yapmanıza olanak tanıyan yerleşik bir basmalı anahtarla birlikte gelen güvenilir ve güçlü bir işitme cihazıdır. Cihaz, geri bildirim önleme ve gürültü yönetimi teknolojisine sahiptir.

A&M XTM P P6

Çok geniş bir işitme kaybı kapsamına sahip olan XTM P P6, istediğiniz seçeneklerle ihtiyacınız olan güce sahiptir. Muhafaza tasarımları onu sağlam ve güçlü bir işitme cihazı yapar. XTM P P6 ayrıca geri bildirim önleme, gürültü yönetimi teknolojisine sahiptir ve her durum için ihtiyacınız olan çözümü sunar.

A&M XTM XP P6

XTM XP P6, ileri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan kişiler için ideal çözümdür: En çok ihtiyaç duyanlara daha fazla konuşmayı anlama, ses kalitesi ve kullanım rahatlığı sunarlar. Geri bildirim önleme ve gürültü yönetimi gibi gelişmiş teknoloji ile XTM XP P6, kullanıcıların dünyalarıyla bağlantıda kalmaları için ihtiyaç duydukları işlevleri ve güçlendirmeyi sağlar.

A&M XTM IF CIC P6

XTM Gümrüklerimiz, hem takdir hem de performansın keyfini çıkarabilmeniz için kulağınız için özel olarak üretilmiştir. Ultra gizli CIC’den tam kabuk ve farklı renklere kadar eksiksiz bir gümrük yelpazesi sunuyoruz. XTM Custom P6, küçük boyutunu korurken geniş bir işitme kaybı yelpazesini kapsar. En son teknoloji ve tasarımla bu işitme cihazları, takdir ve takma rahatlığı, olağanüstü dinleme memnuniyeti ve gelişmiş konuşma anlayışı sağlar.

A&M XTM IF ITC P6

XTM IF ITC P6 cihazları, ilk kez işitme cihazı kullanan ve sorunsuz bir çözüm arayan kullanıcılar için idealdir. Farklı Click Sleeve boyutları, onları her kulağa uygun hale getirir, böylece rahat ve güvenli bir şekilde takılabilirler. XTM IF ITC P6, geri bildirim önleme ve gürültü yönetimi gibi kanıtlanmış özelliklerimizi sunar.